NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN RZESZÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI RZESZÓW

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w szeroko pojętym wsparciu pod względem regeneracji turbin. Są to komponenty wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi oraz prawidłowe funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne zniszczenia oraz wady turbosprężarek doprowadzają do sporego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa i innych nieprawidłowości. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Renowacja turbosprężarek Rzeszów – istotne atuty naszej firmy

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość i efektywność zrealizowanych napraw. Naszą ważną zaletą jest rzecz jasna zespół fachowców dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie świetnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi uszkodzeniami.

Do grona naszych ważnych zalet zalicza się również fachowe wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, oczyszczania i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnorodnymi turbosprężarkami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbosprężarek Rzeszów – na czym polega ta usługa?

Realizowana przez nas działalność pod kątem regeneracji turbin dzieli się na parę najważniejszych etapów:

1. Rozłożenie podzespołu na części pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich części.
3. Sprawdzanie elementów pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych komponentów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszego działania jest odzyskanie pierwotnej niezawodności turbosprężarki. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez sporo kilometrów.

Dlaczego należy wybrać naszą ofertę?

Dzięki regeneracji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. Znacznie lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż kupno niskiej jakości części zamiennych z rynku chińskiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi turbosprężarkami po regeneracji. W wielu przypadkach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Rzeszowa i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK RZESZÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)