NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN ZŁOTORYJA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI ZŁOTORYJA

Telefon: 503 010 085

Uszkodzenie albo zużycie turbosprężarki to poważna awaria mogąca doprowadzić do kolejnych poważnych problemów i kosztów. Nieprawidłowo działające turbiny zwiększają spalanie, emisję spalin oraz utrudniają pracę i uruchamianie jednostki napędowej. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem w przypadku pojawienia się problemów z działaniem turbosprężarki.

Fachowa regeneracja turbosprężarek Złotoryja – zadzwoń!

Producenci turbosprężarek samochodowych korzystają z nowoczesnych technologii i materiałów mających na celu zagwarantowanie dużej trwałości swoim częściom. Problemem jest najczęściej zaniedbanie wymiany oleju oraz nieprawidłowy styl jazdy powodujący nadmierne obciążenie turbiny.

Trudnimy się efektywną regeneracją uszkodzonych i zużytych turbosprężarek w samochodach. Nasi pracownicy doskonale radzą sobie ze standardowymi oraz trudniejszymi awariami. Po regeneracji, turbosprężarka odzyskuje swoją sprawność, którą zachowuje przez wiele kilometrów.

Najważniejsze zalety naszej firmy

Przygotowaliśmy ofertę posiadającą wiele ważnych atutów. Nasi klienci ze Złotoryi oraz pozostałych miast w Polsce mają zapewnioną fachową i sprawną obsługę drogą kurierską czy też pocztową. Przyjmujemy oraz przekazujemy klientom turbosprężarki wysyłkowo. W naszych magazynach znajduje się wiele turbin, które już przeszły regenerację, więc czas oczekiwania na sprawny komponent jest zwykle ograniczony do minimum.

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Korzystają oni z nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu regeneracja jest wykonywana zgodnie z wymaganiami zleceniodawców oraz technologią producentów części. Wszystkie nasze usługi są objęte gwarancją.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK ZŁOTORYJA

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)