NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN ZGORZELEC

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI ZGORZELEC

Telefon: 503 010 085

Uszkodzenie lub zużycie turbiny to poważna awaria mogąca doprowadzić do dalszych usterek, problemów i kosztów. Wadliwe turbosprężarki powodują zwiększenie spalania paliwa, emisji spalin oraz nierównej pracy i spadku mocy silnika, szarpania podczas jazdy oraz kłopotów z uruchomieniem jednostki napędowej. W przypadku zużycia lub uszkodzenia turbiny zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią.

Fachowa regeneracja turbosprężarek Zgorzelec – wybierz nasze usługi

Producenci turbosprężarek starają się stosować rozwiązania mające na celu zagwarantowanie długiego okresu niezawodności swoim podzespołom. Często kłopot stanowi lekceważenie wymiany oleju oraz nieprawidłowe użytkowanie pojazdu posiadającego turbosprężarkę. Elementy takie są obciążane i działają przy wysokich temperaturach, więc są one narażone na uszkodzenie i zużycie.

Oferujemy świetnej jakości usługi usługi związane z naprawą uszkodzonych oraz zużytych turbosprężarek. Nasi pracownicy doskonale likwidują standardowe, jak również trudniejsze awarie. Zregenerowane turbiny odzyskują prawidłowe działanie przez wiele kilometrów.

Podstawowe zalety naszej firmy

Przygotowaliśmy ofertę, która ma wiele ważnych atutów. Zleceniodawcy ze Zgorzelca oraz innych polskich miejscowości mają zapewnioną fachową i bezproblemową obsługę drogą wysyłkową. Przyjmujemy, jak również wysyłamy turbiny do klientów pocztą albo kurierem. W naszym magazynie znajduje się sporo już zregenerowanych turbin, które przekazujemy od ręki w zamian za opłatę i niedziałającą turbosprężarkę.

W naszej pracowni zatrudnieni są fachowcy, którzy dysponują sporymi kwalifikacjami oraz nowoczesnym sprzętem. Usługi te są realizowane zgodnie z zaleceniami i technologiami producentów turbin oraz wymogami klientów. Oferujemy gwarancję na naprawione przez nas komponenty.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK ZGORZELEC

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)