NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN ZELÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI ZELÓW

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu z zakresu renowacji turbosprężarek. Są to elementy wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi oraz prawidłowe funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia i awarie turbosprężarek prowadzą do znacznego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa i innych problemów. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Naprawa turbosprężarek Zelów – istotne mocne strony naszej pracowni

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość oraz efektywność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół fachowców dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie perfekcyjnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi awariami.

Do grona naszych istotnych zalet można zaliczyć również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnymi częściami i ich wadami.

Naprawa turbin Zelów – na czym polega ta usługa?

Realizowana przez nas działalność pod kątem regeneracji turbosprężarek dzieli się na kilka kluczowych etapów:

1. Demontaż turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich komponentów.
3. Kontrola elementów pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych komponentów na nowe pochodzące od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszej usługi jest przywrócenie początkowej niezawodności turbosprężarki. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez dużo kilometrów.

Dlaczego należy wybrać ofertę naszej pracowni?

Dzięki regeneracji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niedużym kosztem. Znacznie lepiej jest wydać kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż nabycie niskiej jakości zamienników z rynku azjatyckiego lub używanych turbin.

Dysponujemy wieloma podzespołami po naprawie. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Zelowa i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK ZELÓW

Telefon: 503 010 085

regeneracja turbosprężarek
5/5 - (1 vote)