NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN WOLBROM

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI WOLBROM

Telefon: 507 944 055

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w szeroko pojętym wsparciu pod względem naprawy turbin. Są to elementy wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi oraz efektywne działanie silnika. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek doprowadzają do sporego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz innych nieprawidłowości. Dzięki naszej pomocy można odzyskać sprawne działanie takich komponentów.

Renowacja turbosprężarek Wolbrom – istotne atuty naszej firmy

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość oraz skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół fachowców dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie idealnie z tradycyjnymi i bardziej złożonymi uszkodzeniami.

Do grupy naszych ważnych zalet można zaliczyć również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, oczyszczania i szeroko pojętej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnorodnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Regeneracja turbosprężarek Wolbrom – na czym polega ta usługa?

Oferowana przez nas usługa regeneracji turbin dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Rozłożenie turbiny na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich części.
3. Sprawdzanie części pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych komponentów na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Rezultatem naszego działania jest przywrócenie początkowej efektywności turbiny. Będzie ona działać prawidłowo przez wiele kilometrów.

Czemu należy wybrać ofertę naszej pracowni?

Dzięki renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niewielkim kosztem. O wiele lepiej jest wydać kilkaset złotych na tego typu skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w wielu przypadkach jest to lepsza opcja niż nabycie niepewnych części zamiennych z rynku azjatyckiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi turbinami po regeneracji. W wielu przypadkach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Wolbromu i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK WOLBROM

Telefon: 507 944 055

regeneracja turbo
5/5 - (1 vote)