NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN USTROŃ

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI USTROŃ

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu pod względem naprawy turbosprężarek. Są to elementy wpływające w bardzo ważny sposób na osiągi oraz efektywne działanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek doprowadzają do dużego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa i pozostałych nieprawidłowości. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne funkcjonowanie turbin.

Regeneracja turbosprężarek Ustroń – podstawowe mocne strony naszej firmy

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na doskonałą jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie idealnie z tradycyjnymi i bardziej skomplikowanymi uszkodzeniami.

Do grona naszych istotnych atutów można zaliczyć również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnymi częściami i ich wadami.

Naprawa turbosprężarek Ustroń – na czym polega ten proces?

Wykonywana przez nas usługa naprawy turbosprężarek dzieli się na kilka podstawowych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na części pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich części.
3. Kontrola komponentów pod względem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych elementów na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Złożenie turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszej pracy jest odzyskanie pierwotnej niezawodności turbiny. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez dużo kilometrów.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Za sprawą regeneracji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest wydać kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż kupno niskiej jakości zamienników z rynku chińskiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi turbosprężarkami po regeneracji. W wielu przypadkach są więc dostępne od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zamawiających z Ustronia i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK USTROŃ

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)