NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN UJAZD

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI UJAZD

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu z zakresu naprawy turbosprężarek. Są to podzespoły wpływające w niezwykle istotny sposób na osiągi oraz właściwe funkcjonowanie silnika. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek doprowadzają do sporego osłabienia przyspieszenia, większego spalania paliwa oraz innych kłopotów. Dzięki naszej pomocy można odzyskać sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Regeneracja turbosprężarek Ujazd – kluczowe zalety naszej pracowni

Z pewnością warto skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość oraz skuteczność zrealizowanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi zdolnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie świetnie ze standardowymi i bardziej złożonymi awariami.

Do grupy naszych istotnych atutów można zaliczyć również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnorodnymi mechanizmami i ich uszkodzeniami.

Regeneracja turbosprężarek Ujazd – jak wygląda ten proces?

Proponowana przez nas usługa regeneracji turbosprężarek dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na części pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich elementów.
3. Sprawdzanie elementów pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych części na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbiny i jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Rezultatem naszej usługi jest odzyskanie pierwotnej sprawności turbiny. Będzie ona działać bezproblemowo przez wiele kilometrów.

Czemu powinno się wybrać ofertę naszej firmy?

Dzięki regeneracji turbiny, można przywrócić jej działanie niedużym kosztem. Znacznie lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż nabycie niepewnych zamienników z rynku chińskiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi zregenerowanymi turbinami. W wielu przypadkach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową klientów z Ujazdu i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK UJAZD

Telefon: 503 010 085

regeneracja turbosprężarek
5/5 - (1 vote)