NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN TYCHY

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI TYCHY

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w szeroko pojętym wsparciu pod względem renowacji turbin. Są to elementy wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi i prawidłowe funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne zniszczenia oraz awarie turbosprężarek doprowadzają do sporego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz pozostałych problemów. Dzięki nam można odzyskać sprawne funkcjonowanie turbosprężarek.

Naprawa turbosprężarek Tychy – istotne mocne strony naszej pracowni

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość i efektywność zrealizowanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie perfekcyjnie z tradycyjnymi i bardziej złożonymi uszkodzeniami.

Do grona naszych ważnych zalet zalicza się również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. W ten sposób radzimy sobie świetnie z różnorodnymi mechanizmami i ich uszkodzeniami.

Regeneracja turbin Tychy – na czym polega ten proces?

Proponowana przez nas działalność pod kątem naprawy turbosprężarek dzieli się na parę podstawowych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich części.
3. Sprawdzanie komponentów pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych elementów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbiny i jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej pracy jest odzyskanie początkowej sprawności turbosprężarki. Będzie ona działać bezproblemowo przez sporo kilometrów.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż kupno niskiej jakości zamienników z rynku azjatyckiego albo używanych turbin.

Dysponujemy różnymi zregenerowanymi turbinami. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Tych i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK TYCHY

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)