NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN TUREK

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI TUREK

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętym wsparciu pod względem naprawy turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w niezwykle istotny sposób na osiągi i prawidłowe funkcjonowanie silnika. Ewentualne uszkodzenia i awarie turbosprężarek doprowadzają do sporego osłabienia przyspieszenia, większego spalania paliwa oraz innych nieprawidłowości. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne działanie takich komponentów.

Naprawa turbosprężarek Turek – najważniejsze zalety naszej pracowni

Z pewnością warto skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość i skuteczność zrealizowanych napraw. Naszą istotną zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie świetnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi awariami.

Do grupy naszych ważnych zalet zalicza się również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnorodnymi turbosprężarkami i ich wadami.

Regeneracja turbin Turek – na czym polega ten proces?

Oferowana przez nas usługa naprawy turbosprężarek dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Rozłożenie podzespołu na części pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich części.
3. Kontrola elementów pod kątem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych części na nowe pochodzące od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszego działania jest odzyskanie początkowej efektywności turbiny. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez dużo kilometrów.

Dlaczego należy wybrać naszą ofertę?

Dzięki regeneracji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. Znacznie lepiej jest wydać kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w większości sytuacji jest to lepsza opcja niż kupno niskiej jakości części zamiennych z rynku chińskiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi naprawionymi podzespołami. W wielu sytuacjach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Turka i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK TUREK

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)