NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN TUCHÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI TUCHÓW

Telefon: 507 944 055

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętym wsparciu pod względem naprawy turbosprężarek. Są to elementy wpływające w niezwykle istotny sposób na osiągi oraz efektywne funkcjonowanie silnika. Ewentualne zniszczenia i wady turbosprężarek prowadzą do znacznego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa i pozostałych problemów. Dzięki nam można odzyskać sprawne funkcjonowanie turbin.

Renowacja turbosprężarek Tuchów – podstawowe mocne strony naszej firmy

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół fachowców dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie perfekcyjnie z tradycyjnymi i bardziej skomplikowanymi usterkami.

Do grupy naszych istotnych atutów można zaliczyć również innowacyjne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, oczyszczania i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnymi turbosprężarkami i ich wadami.

Naprawa turbin Tuchów – na czym polega ta usługa?

Realizowana przez nas usługa regeneracji turbin dzieli się na kilka najważniejszych etapów:

1. Demontaż podzespołu na części pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich elementów.
3. Sprawdzanie części pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych części na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Efektem końcowym naszej usługi jest odzyskanie początkowej sprawności turbiny. Będzie ona działać bezproblemowo przez wiele kilometrów.

Czemu należy wybrać naszą ofertę?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niewielkim kosztem. Znacznie lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nową turbinę. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż zakup niepewnych zamienników z rynku chińskiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi turbosprężarkami po regeneracji. W wielu przypadkach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Tuchowa i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK TUCHÓW

Telefon: 507 944 055

regeneracja turbo
5/5 - (1 vote)