NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN TOSZEK

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI TOSZEK

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu z zakresu regeneracji turbosprężarek. Są to elementy wpływające w niezwykle kluczowy sposób na osiągi i właściwe działanie silnika. Ewentualne uszkodzenia i awarie turbosprężarek doprowadzają do sporego osłabienia przyspieszenia, większego spalania paliwa i innych nieprawidłowości. Dzięki naszej pomocy można odzyskać sprawne funkcjonowanie turbin.

Renowacja turbosprężarek Toszek – podstawowe mocne strony naszej pracowni

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na doskonałą jakość oraz efektywność zrealizowanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie idealnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi uszkodzeniami.

Do grona naszych istotnych atutów można zaliczyć również innowacyjne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, oczyszczania i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie świetnie z różnorodnymi turbosprężarkami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbin Toszek – jak wygląda ta usługa?

Oferowana przez nas usługa regeneracji turbin dzieli się na parę podstawowych etapów:

1. Demontaż turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich komponentów.
3. Sprawdzanie komponentów pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych części na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej usługi jest odzyskanie początkowej efektywności turbiny. Będzie ona funkcjonować bezproblemowo przez wiele kilometrów.

Dlaczego warto wybrać ofertę naszej pracowni?

Za sprawą regeneracji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niewielkim kosztem. Znacznie lepiej jest wydać kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nową turbinę. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż zakup niepewnych zamienników z rynku chińskiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma turbosprężarkami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc dostępne od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zamawiających z Toszka i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK TOSZEK

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)