NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN TARNOWSKIE GÓRY

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI TARNOWSKIE GÓRY

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych usługobiorców do korzystania z naszej oferty z zakresu regeneracji turbosprężarek. Jesteśmy w stanie bezproblemowo radzić sobie z wieloma typami turbin. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firmowych dysponujących pojazdami wyposażonymi w takie komponenty.

Renowacja turbin Tarnowskie Góry – atuty naszej pracowni

Przede wszystkim oferujemy wysoką efektywność napraw oraz prawidłowe funkcjonowanie zregenerowanych turbin przez sporo kilometrów. Wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Było to możliwe dzięki naszym kluczowym atutom.

Wyszkoleni pracownicy zajmujący się regenerowaniem turbin

Bardzo ważna zaleta naszego serwisu to zespół wykwalifikowanych pracowników specjalizujących się w turbosprężarkach. Potrafimy doskonale poradzić sobie z nawet niezwykle skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy specjalistów posiadających właściwe kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie branżowe.

Innowacyjne wyposażenie naprawcze

Jeśli mowa o naszych atutach, dysponujemy też nowoczesnym wyposażeniem. Użytkowane przez nas urządzenia i narzędzia są przeznaczone do demontażu, wyważania, czyszczenia oraz naprawy. W ten sposób potrafimy precyzyjnie regenerować turbiny przywracając im w praktyce 100% początkowej sprawności.

Nowoczesne działania objęte gwarancją

Regeneracja turbosprężarek jest znacznie lepszą opcją niż kupno chińskich albo używanych elementów charakteryzujących się wątpliwą jakością. Nasze prace są objęte gwarancją. Oznacza to, że turbina będzie funkcjonować prawidłowo przez wiele kilometrów. Opcja ta jest o wiele bardziej opłacalna i dużo mniej kosztowna niż kupno nowej turbiny za kilka, a w skrajnych przypadkach kilkanaście tysięcy zł.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK TARNOWSKIE GÓRY

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)