NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN TARNÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI TARNÓW

Telefon: 507 944 055

Jesteśmy pracownią specjalizującą się w szeroko pojętym wsparciu pod względem naprawy turbosprężarek. Są to elementy wpływające w niezwykle kluczowy sposób na osiągi i prawidłowe działanie silnika. Ewentualne zniszczenia i wady turbosprężarek doprowadzają do sporego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa i pozostałych nieprawidłowości. Dzięki nam można odzyskać sprawne działanie takich elementów.

Regeneracja turbosprężarek Tarnów – kluczowe mocne strony naszej pracowni

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie idealnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi uszkodzeniami.

Do grona naszych kluczowych zalet zalicza się również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, oczyszczania i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbosprężarek Tarnów – na czym polega ten proces?

Oferowana przez nas działalność pod kątem naprawy turbin dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Demontaż turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Czyszczenie oraz piaskowanie wszystkich części.
3. Sprawdzanie części pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych komponentów na nowe pochodzące od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszego działania jest przywrócenie pierwotnej efektywności turbiny. Będzie ona funkcjonować bezproblemowo przez dużo kilometrów.

Czemu należy wybrać ofertę naszej firmy?

Za sprawą renowacji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest wydać kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż zakup niskiej jakości zamienników z rynku azjatyckiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma zregenerowanymi podzespołami. W wielu przypadkach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową klientów z Tarnowa i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK TARNÓW

Telefon: 507 944 055

regeneracja turbo
4.5/5 - (2 votes)