NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN SZAMOTUŁY

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI SZAMOTUŁY

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu z zakresu regeneracji turbosprężarek. Są to elementy wpływające w niezwykle kluczowy sposób na osiągi i prawidłowe działanie jednostki napędowej. Ewentualne zniszczenia oraz wady turbosprężarek prowadzą do sporego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz innych nieprawidłowości. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich elementów.

Regeneracja turbosprężarek Szamotuły – istotne atuty naszej pracowni

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość oraz skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest oczywiście zespół fachowców dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni różne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie perfekcyjnie z tradycyjnymi i bardziej skomplikowanymi usterkami.

Do grona naszych ważnych atutów można zaliczyć również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbin Szamotuły – na czym polega ten proces?

Wykonywana przez nas usługa naprawy turbosprężarek dzieli się na parę najważniejszych etapów:

1. Demontaż turbiny na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich części.
3. Kontrola komponentów pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych komponentów na nowe pozyskiwane od profesjonalnych dostawców.
5. Złożenie turbiny i jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Efektem końcowym naszego działania jest odzyskanie początkowej niezawodności turbiny. Będzie ona działać bezproblemowo przez wiele kilometrów.

Czemu powinno się wybrać naszą ofertę?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest wydać kilkaset złotych na tego typu skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż zakup niskiej jakości części zamiennych z rynku azjatyckiego albo używanych turbin.

Dysponujemy wieloma zregenerowanymi turbinami. W wielu sytuacjach są więc dostępne od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zamawiających z Szamotuł i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK SZAMOTUŁY

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)