NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN ŚWIĄTNIKI GÓRNE

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI ŚWIĄTNIKI GÓRNE

Telefon: 507 944 055

Serdecznie zachęcamy wszystkich zmotoryzowanych klientów do korzystania z naszych działań z zakresu renowacji turbosprężarek. Potrafimy efektywnie radzić sobie z różnymi typami turbosprężarek. Nasze wsparcie kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firmowych dysponujących autami wyposażonymi w takie komponenty.

Regeneracja turbin Świątniki Górne – atuty naszej firmy

W głównej mierze oferujemy wysoką efektywność napraw oraz bezproblemowe funkcjonowanie zregenerowanych turbosprężarek przez sporo kilometrów. Zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Było to możliwe dzięki naszym kluczowym atutom.

Wykwalifikowani fachowcy zajmujący się regenerowaniem turbin

Podstawowa zaleta naszej pracowni to zespół wykwalifikowanych fachowców specjalizujących się w turbinach. Jesteśmy w stanie świetnie poradzić sobie z nawet niezwykle skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy specjalistów posiadających stosowne kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe.

Innowacyjne wyposażenie do zadań powiązanych z regeneracją

Jeśli mowa o naszych atutach, dysponujemy również nowoczesnym wyposażeniem. Użytkowane przez nas urządzenia i narzędzia są przeznaczone do rozkładania, wyważania, czyszczenia oraz naprawy. W ten sposób potrafimy precyzyjnie naprawiać turbosprężarki przywracając im prawie 100% początkowej sprawności.

Fachowe prace objęte gwarancją

Regeneracja turbosprężarek jest o wiele lepszą opcją niż zakup azjatyckich lub używanych części charakteryzujących się niską jakością. Nasze usługi są objęte gwarancją. Innymi słowy turbina będzie funkcjonować prawidłowo przez wiele kilometrów. Opcja ta jest znacznie bardziej opłacalna i wielokrotnie mniej kosztowna niż zakup nowej turbiny za kilka, a w skrajnych przypadkach kilkanaście tysięcy złotych.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK ŚWIĄTNIKI GÓRNE

Telefon: 507 944 055

5/5 - (2 votes)