NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN STRZEGOM

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI STRZEGOM

Telefon: 503 010 085

Istnieją różne objawy mogące świadczyć o nieprawidłowym działaniu turbosprężarki w silniku. Przede wszystkim jednostka napędowa traci moc, zużywa więcej paliwa, szarpie w czasie jazdy, a jej uruchomienie jest utrudnione. Zakup nowej turbosprężarki jest kosztownym rozwiązaniem problemu (na nowy element trzeba wydać od kilku do nawet kilkunastu tysięcy zł). Dobrą wiadomością jest to, że nasza firma oferuje niedrogie usługi z zakresu przywracania prawidłowego funkcjonowania takich części.

Profesjonalne i skuteczne wykonywanie zleceń

Skuteczna regeneracja turbosprężarek dostępna w naszej ofercie, to usługa realizowana przez fachowców posiadających stosowne doświadczenie i kwalifikacje. Do grona naszych mocnych stron można zaliczyć następujące zalety:

– duża dokładność wykonywania usług,
– szybka wysyłka naprawionych turbin do klientów,
– gwarancja na regenerowane elementy,
– wysyłkowa obsługa klientów ze Strzegomia i innych polskich miast,
– wielokrotnie niższy koszt niż zakup nowej turbiny.

Fachowa regeneracja turbosprężarek Strzegom – wybierz naszą ofertę

Warto rozwiązać problem z turbiną w sposób skuteczny i ekonomiczny poprzez wybór naszej firmy. Koszt regeneracji to zwykle kilkaset złotych, więc jest to znacznie mniejszy wydatek niż zakup nowej części. Można też uniknąć kupowania niepewnych części używanych lub niskiej jakości chińskich podróbek.

Warto zwrócić na nas uwagę, ponieważ turbosprężarki po regeneracji działają praktycznie jak nowe przez wiele kilometrów. Dodatkowo wszystkie usługi naprawcze są objęte gwarancją.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK STRZEGOM

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)