NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN STĘSZEW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI STĘSZEW

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych klientów do korzystania z naszej oferty z zakresu renowacji turbosprężarek. Potrafimy bezproblemowo radzić sobie z różnymi rodzajami turbosprężarek. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firmowych dysponujących pojazdami wyposażonymi w takie podzespoły.

Regeneracja turbosprężarek Stęszew – atuty naszej firmy

Oczywiście gwarantujemy wysoką efektywność napraw oraz prawidłowe funkcjonowanie zregenerowanych turbosprężarek przez mnóstwo kilometrów. Uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję w branży. Było to możliwe dzięki naszym kluczowym atutom.

Wykwalifikowani pracownicy trudniący się naprawą turbosprężarek

Bardzo ważna zaleta naszej pracowni to grupa wykwalifikowanych mechaników specjalizujących się w turbinach. Potrafimy doskonale poradzić sobie z nawet wysoce skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy fachowców posiadających właściwe kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Nowoczesne wyposażenie ułatwiające regenerację

Jeśli mowa o naszych zaletach, dysponujemy również nowoczesnym sprzętem. Posiadane przez nas urządzenia i narzędzia są wykorzystywane do demontażu, wyważania, oczyszczania oraz naprawy. W ten sposób potrafimy dokładnie naprawiać turbosprężarki przywracając im prawie 100% pierwotnej sprawności.

Fachowe prace objęte gwarancją

Regeneracja turbin jest znacznie lepszą opcją niż kupno azjatyckich albo używanych części charakteryzujących się słabą jakością. Nasze prace są objęte gwarancją. Oznacza to, że turbosprężarka będzie działać sprawnie przez długi czas. Opcja ta jest o wiele bardziej opłacalna i dużo mniej kosztowna niż zakup nowej turbiny za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK STĘSZEW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)