NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN SŁAWKÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI SŁAWKÓW

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zleceniodawców do korzystania z naszej oferty z zakresu naprawy turbosprężarek. Potrafimy bezproblemowo radzić sobie z wieloma typami turbosprężarek. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firmowych dysponujących autami wyposażonymi w takie podzespoły.

Renowacja turbin Sławków – mocne strony naszej pracowni

Oczywiście oferujemy wysoką efektywność napraw oraz prawidłowe funkcjonowanie naprawionych turbosprężarek przez wiele kilometrów. Zdobyliśmy ugruntowaną pozycję w branży. Było to możliwe dzięki naszym istotnym zaletom.

Wyspecjalizowani pracownicy trudniący się regeneracją turbin

Bardzo ważna zaleta naszego serwisu to grupa wykwalifikowanych mechaników specjalizujących się w turbosprężarkach. Jesteśmy w stanie doskonale poradzić sobie z nawet bardzo skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy fachowców posiadających optymalne kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe.

Nowoczesne wyposażenie do regeneracji turbosprężarek

Jeśli mowa o naszych zaletach, dysponujemy również nowoczesnym sprzętem. Posiadane przez nas sprzęty i narzędzia są wykorzystywane do rozkładania, wyważania, oczyszczania oraz naprawy. Dzięki temu potrafimy dokładnie regenerować turbosprężarki przywracając im w praktyce 100% początkowej sprawności.

Nowoczesne usługi objęte gwarancją

Regeneracja turbosprężarek jest znacznie lepszą opcją niż zakup azjatyckich lub używanych komponentów charakteryzujących się wątpliwą jakością. Nasze działania są objęte gwarancją. Innymi słowy turbosprężarka będzie działać sprawnie przez wiele kilometrów. Opcja ta jest o wiele bardziej opłacalna oraz wielokrotnie tańsza niż kupno nowej turbiny za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy zł.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK SŁAWKÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)