NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN SKARŻYSKO-KAMIENNA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI SKARŻYSKO-KAMIENNA

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w szeroko pojętym wsparciu pod względem regeneracji turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w bardzo ważny sposób na osiągi oraz prawidłowe działanie silnika. Ewentualne zniszczenia i awarie turbosprężarek doprowadzają do znacznego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz pozostałych nieprawidłowości. Dzięki nam można odzyskać sprawne funkcjonowanie takich elementów.

Naprawa turbosprężarek Skarżysko-Kamienna – podstawowe atuty naszej pracowni

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość i skuteczność zrealizowanych napraw. Naszą istotną zaletą jest rzecz jasna zespół fachowców dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie perfekcyjnie ze standardowymi i bardziej złożonymi usterkami.

Do grupy naszych kluczowych atutów można zaliczyć również innowacyjne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, czyszczenia i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie świetnie z różnymi mechanizmami i ich wadami.

Regeneracja turbin Skarżysko-Kamienna – na czym polega ta usługa?

Realizowana przez nas usługa regeneracji turbosprężarek dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na części pierwsze.
2. Czyszczenie oraz piaskowanie wszystkich części.
3. Sprawdzanie komponentów pod kątem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych komponentów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Efektem końcowym naszego działania jest przywrócenie pierwotnej sprawności turbosprężarki. Będzie ona działać prawidłowo przez dużo kilometrów.

Czemu warto wybrać naszą ofertę?

Za sprawą regeneracji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niewielkim kosztem. Znacznie lepiej jest wydać kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż zakup niepewnych zamienników z rynku azjatyckiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma podzespołami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających ze Skarżyska-Kamiennej i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK SKARŻYSKO-KAMIENNA

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)