NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN SĘDZISZÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI SĘDZISZÓW

Telefon: 503 010 085

Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalną regenerację turbosprężarek. Specjalizujemy się w wykonywaniu standardowych, jak również trudniejszych zleceń. Do współpracy zapraszamy następujące grupy klientów:

– osoby prywatne,
– przedsiębiorstwa transportowe,
– inne firmy,
– autoryzowane serwisy samochodowe,
– niezależne warsztaty.

Dlaczego regeneracja turbosprężarek to dobry pomysł?

Przede wszystkim warto mieć na uwadze to, że wykonujemy nasze zlecenia w sposób skuteczny, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i umiejętności wykwalifikowanych fachowców. To przekłada się na skuteczność likwidacji standardowych oraz trudniejszych usterek.

Ponadto zakup nowej turbosprężarki wiąże się z wydatkiem rzędu kilku-kilkunastu tysięcy złotych (w zależności od marki i modelu auta oraz typu turbiny). Nasza oferta obejmuje przywrócenie pełnej sprawności i niezawodności urządzenia na długi czas. Dodatkowo oferujemy gwarancję na regenerowane przez nas turbosprężarki. 

Profesjonalna obsługa klientów z Sędziszowa i nie tylko

Jeśli pojawi się potrzeba skorzystania z naszej oferty, zapraszamy do naszej pracowni lub do kontaktu telefonicznego. Za pośrednictwem firm kurierskich i poczty, obsługujemy klientów z Sędziszowa oraz całej Polski. Posiadamy wiele zregenerowanych turbosprężarek na stanie, a to w wielu przypadkach znacznie skraca czas oczekiwania na naprawioną część.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK SĘDZISZÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)