NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN RYDUŁTOWY

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI RYDUŁTOWY

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu pod względem naprawy turbosprężarek. Są to elementy wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi i prawidłowe funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia oraz awarie turbosprężarek doprowadzają do znacznego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz pozostałych problemów. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne działanie takich komponentów.

Regeneracja turbosprężarek Rydułtowy – podstawowe atuty naszej firmy

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość i skuteczność zrealizowanych napraw. Naszą istotną zaletą jest oczywiście zespół fachowców dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni różne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie idealnie ze standardowymi i bardziej złożonymi uszkodzeniami.

Do grona naszych istotnych zalet zalicza się również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnostyki, oczyszczania i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnorodnymi turbosprężarkami i ich wadami.

Naprawa turbin Rydułtowy – na czym polega ta usługa?

Oferowana przez nas usługa naprawy turbosprężarek dzieli się na kilka podstawowych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie i piaskowanie wszystkich elementów.
3. Sprawdzanie części pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych komponentów na nowe pozyskiwane od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbosprężarki i jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Efektem końcowym naszej usługi jest przywrócenie początkowej sprawności turbiny. Będzie ona działać prawidłowo przez wiele kilometrów.

Czemu warto wybrać ofertę naszej firmy?

Dzięki renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. Znacznie lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową turbinę. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż nabycie niskiej jakości zamienników z rynku azjatyckiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma turbosprężarkami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zleceniodawców z miasta Rydułtowy i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK RYDUŁTOWY

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)