NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN ROZPRZA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI ROZPRZA

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w szeroko pojętym wsparciu z zakresu naprawy turbosprężarek. Są to elementy wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi oraz prawidłowe działanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek doprowadzają do sporego osłabienia przyspieszenia, większego spalania paliwa i pozostałych nieprawidłowości. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne działanie turbin.

Regeneracja turbosprężarek Rozprza – istotne zalety naszej firmy

Z pewnością warto skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest rzecz jasna zespół fachowców dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie perfekcyjnie ze standardowymi i bardziej złożonymi usterkami.

Do grona naszych istotnych zalet można zaliczyć również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnorodnymi turbosprężarkami i ich wadami.

Naprawa turbin Rozprza – jak wygląda ta usługa?

Oferowana przez nas działalność pod kątem regeneracji turbosprężarek dzieli się na kilka podstawowych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na części pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich elementów.
3. Kontrola części pod kątem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych elementów na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Złożenie turbosprężarki i jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Rezultatem naszego działania jest odzyskanie pierwotnej sprawności turbiny. Będzie ona działać prawidłowo przez dużo kilometrów.

Dlaczego warto wybrać ofertę naszej pracowni?

Dzięki regeneracji turbiny, można przywrócić jej działanie niewielkim kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w wielu przypadkach jest to lepsza opcja niż zakup niskiej jakości części zamiennych z rynku azjatyckiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma zregenerowanymi podzespołami. W wielu przypadkach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Rozprzy i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK ROZPRZA

Telefon: 503 010 085

regeneracja turbosprężarek
5/5 - (1 vote)