NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN RAWICZ

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI RAWICZ

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zachęcamy wszystkich zmotoryzowanych zleceniodawców do korzystania z naszych działań z zakresu regeneracji turbosprężarek. Jesteśmy w stanie skutecznie radzić sobie z różnymi typami turbosprężarek. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, jak również firmowych dysponujących samochodami wyposażonymi w tego rodzaju podzespoły.

Naprawa turbosprężarek Rawicz – mocne strony naszej pracowni

Oczywiście gwarantujemy wysoką efektywność napraw oraz bezproblemowe działanie zregenerowanych turbin przez sporo kilometrów. Wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję w branży. Było to możliwe dzięki naszym istotnym atutom.

Wyspecjalizowani pracownicy trudniący się naprawą turbosprężarek

Kluczowa zaleta naszego przedsiębiorstwa to grupa wykwalifikowanych mechaników specjalizujących się w turbinach. Jesteśmy w stanie doskonale poradzić sobie z nawet bardzo skomplikowanymi zadaniami, ponieważ zatrudniamy specjalistów posiadających optymalne kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe.

Nowoczesne wyposażenie do zróżnicowanych zadań związanych z regenerowaniem

Jeśli mowa o naszych mocnych stronach, dysponujemy też nowoczesnym wyposażeniem. Użytkowane przez nas urządzenia i narzędzia są przeznaczone do demontażu, wyważania, czyszczenia oraz naprawy. W ten sposób potrafimy precyzyjnie regenerować turbiny przywracając im w praktyce 100% początkowej sprawności.

Fachowe usługi objęte gwarancją

Regeneracja turbosprężarek jest znacznie lepszą opcją niż kupno chińskich albo używanych komponentów charakteryzujących się niską jakością. Nasze prace są objęte gwarancją. Oznacza to, że turbosprężarka będzie działać sprawnie przez długi czas. Usługa ta jest o wiele bardziej opłacalna i dużo mniej kosztowna niż zakup nowej turbiny za kilka, a w skrajnych przypadkach kilkanaście tysięcy zł.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK RAWICZ

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)