NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN RADLIN

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI RADLIN

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią specjalizującą się w kompleksowym wsparciu pod względem naprawy turbin. Są to elementy wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi oraz właściwe funkcjonowanie silnika. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek prowadzą do sporego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz pozostałych problemów. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Regeneracja turbosprężarek Radlin – najważniejsze zalety naszej pracowni

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość i efektywność zrealizowanych napraw. Naszą ważną zaletą jest rzecz jasna zespół fachowców dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni różne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie perfekcyjnie z tradycyjnymi i bardziej złożonymi awariami.

Do grona naszych istotnych atutów zalicza się również fachowe wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnostyki, oczyszczania i kompleksowej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnorodnymi mechanizmami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbosprężarek Radlin – na czym polega ten proces?

Oferowana przez nas usługa naprawy turbosprężarek dzieli się na kilka najważniejszych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na czynniki pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich komponentów.
3. Sprawdzanie komponentów pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych komponentów na nowe pochodzące od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej pracy jest przywrócenie początkowej efektywności turbosprężarki. Będzie ona funkcjonować bezproblemowo przez sporo kilometrów.

Dlaczego należy wybrać ofertę naszej firmy?

Za sprawą regeneracji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową turbinę. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż kupno niskiej jakości zamienników z rynku azjatyckiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi podzespołami po naprawie. W wielu przypadkach są więc dostępne od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową klientów z Radlina i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK RADLIN

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)