NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN PUSZCZYKOWO

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI PUSZCZYKOWO

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych zleceniodawców do korzystania z naszych działań z zakresu naprawy turbosprężarek. Jesteśmy w stanie efektywnie radzić sobie z wieloma typami turbosprężarek. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firmowych dysponujących autami wyposażonymi w tego typu komponenty.

Naprawa turbin Puszczykowo – mocne strony naszej pracowni

Przede wszystkim zapewniamy wysoką skuteczność napraw oraz prawidłowe funkcjonowanie zregenerowanych turbosprężarek przez wiele kilometrów. Wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Było to możliwe dzięki naszym istotnym mocnym stronom.

Wykwalifikowani fachowcy trudniący się regeneracją turbin

Bardzo ważna zaleta naszej pracowni to grupa wykwalifikowanych mechaników specjalizujących się w turbinach. Potrafimy doskonale poradzić sobie z nawet wysoce skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy specjalistów posiadających stosowne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Profesjonalny sprzęt do regeneracji

Jeśli mowa o naszych mocnych stronach, dysponujemy również nowoczesnym wyposażeniem. Użytkowane przez nas urządzenia i narzędzia są przeznaczone do rozkładania, wyważania, oczyszczania oraz naprawy. W ten sposób potrafimy dokładnie regenerować turbiny przywracając im prawie 100% pierwotnej sprawności.

Profesjonalne działania objęte gwarancją

Regeneracja turbosprężarek jest o wiele lepszą opcją niż kupno azjatyckich albo używanych części charakteryzujących się słabą jakością. Nasze usługi są objęte gwarancją. Oznacza to, że turbosprężarka będzie działać bezproblemowo przez wiele kilometrów. Usługa ta jest o wiele bardziej opłacalna oraz dużo mniej kosztowna niż kupno nowej turbosprężarki za kilka, a w skrajnych przypadkach kilkanaście tysięcy złotych.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK PUSZCZYKOWO

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)