NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN PSZÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI PSZÓW

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią specjalizującą się w kompleksowym wsparciu z zakresu naprawy turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w bardzo kluczowy sposób na osiągi i właściwe funkcjonowanie silnika. Ewentualne zniszczenia oraz wady turbosprężarek prowadzą do sporego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz pozostałych kłopotów. Dzięki nam można przywrócić sprawne działanie takich komponentów.

Renowacja turbosprężarek Pszów – kluczowe zalety naszej pracowni

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość i skuteczność zrealizowanych napraw. Naszą istotną zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie świetnie z tradycyjnymi i bardziej skomplikowanymi usterkami.

Do grupy naszych kluczowych atutów zalicza się również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnostyki, czyszczenia i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnymi mechanizmami i ich wadami.

Naprawa turbosprężarek Pszów – jak wygląda ten proces?

Realizowana przez nas usługa naprawy turbin dzieli się na parę podstawowych etapów:

1. Demontaż turbosprężarki na części pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich komponentów.
3. Sprawdzanie komponentów pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych elementów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszego działania jest przywrócenie początkowej efektywności turbiny. Będzie ona działać prawidłowo przez wiele kilometrów.

Czemu powinno się wybrać naszą ofertę?

Dzięki regeneracji turbiny, można przywrócić jej działanie niewielkim kosztem. Znacznie lepiej jest wydać kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż zakup niskiej jakości części zamiennych z rynku chińskiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi turbosprężarkami po naprawie. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zamawiających z Pszowa i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK PSZÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)