NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN PSZCZYNA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI PSZCZYNA

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią specjalizującą się w szeroko pojętym wsparciu z zakresu naprawy turbin. Są to elementy wpływające w niezwykle kluczowy sposób na osiągi oraz efektywne funkcjonowanie silnika. Ewentualne zniszczenia i awarie turbosprężarek doprowadzają do znacznego osłabienia przyspieszenia, większego spalania paliwa oraz pozostałych kłopotów. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie turbosprężarek.

Renowacja turbosprężarek Pszczyna – istotne atuty naszej pracowni

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość i efektywność zrealizowanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół fachowców dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie idealnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi usterkami.

Do grupy naszych kluczowych zalet zalicza się również fachowe wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, oczyszczania i szeroko pojętej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnymi mechanizmami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbin Pszczyna – jak wygląda ta usługa?

Proponowana przez nas usługa regeneracji turbosprężarek dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Rozłożenie turbiny na części pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich elementów.
3. Kontrola komponentów pod kątem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych elementów na nowe pochodzące od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbosprężarki i jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszego działania jest przywrócenie początkowej sprawności turbiny. Będzie ona działać bezproblemowo przez sporo kilometrów.

Dlaczego należy wybrać naszą ofertę?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niewielkim kosztem. Znacznie lepiej jest wydać kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w wielu przypadkach jest to lepsza opcja niż zakup niepewnych zamienników z rynku chińskiego albo używanych turbin.

Dysponujemy wieloma turbinami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową klientów z Pszczyny i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK PSZCZYNA

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)