NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN PNIEWY

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI PNIEWY

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do korzystania z naszej oferty z zakresu regeneracji turbosprężarek. Potrafimy skutecznie radzić sobie z różnymi rodzajami turbosprężarek. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firmowych dysponujących samochodami wyposażonymi w takie podzespoły.

Regeneracja turbosprężarek Pniewy – atuty naszej pracowni

Przede wszystkim zapewniamy doskonałą efektywność napraw oraz bezproblemowe działanie zregenerowanych turbin przez sporo kilometrów. Uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Było to możliwe dzięki naszym kluczowym mocnym stronom.

Wykwalifikowani pracownicy trudniący się regenerowaniem turbin

Podstawowa zaleta naszej pracowni to grupa wykwalifikowanych mechaników specjalizujących się w turbinach. Potrafimy świetnie poradzić sobie z nawet wysoce skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy fachowców posiadających wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie branżowe.

Nowoczesne wyposażenie to podstawa!

Jeśli mowa o naszych atutach, dysponujemy również nowoczesnym sprzętem. Użytkowane przez nas sprzęty i narzędzia są przeznaczone do rozkładania, wyważania, oczyszczania oraz naprawy. W ten sposób potrafimy precyzyjnie naprawiać turbiny przywracając im w praktyce 100% pierwotnej sprawności.

Nowoczesne działania objęte gwarancją

Regeneracja turbosprężarek jest znacznie lepszą opcją niż zakup azjatyckich lub używanych elementów charakteryzujących się wątpliwą jakością. Nasze prace są objęte gwarancją. Innymi słowy turbina będzie działać sprawnie przez wiele kilometrów. Usługa ta jest znacznie bardziej opłacalna i wielokrotnie mniej kosztowna niż kupno nowej turbosprężarki za kilka, a w skrajnych przypadkach kilkanaście tysięcy zł.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK PNIEWY

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)