NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN PIĄTEK

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI PIĄTEK

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do korzystania z naszej oferty z zakresu regeneracji turbosprężarek. Jesteśmy w stanie skutecznie radzić sobie z różnymi typami turbosprężarek. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, jak również firmowych dysponujących autami wyposażonymi w tego typu komponenty.

Regeneracja turbosprężarek Piątek – zalety naszej pracowni

W głównej mierze zapewniamy doskonałą skuteczność napraw oraz prawidłowe funkcjonowanie naprawionych turbosprężarek przez mnóstwo kilometrów. Uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Było to możliwe dzięki naszym kluczowym mocnym stronom.

Wykwalifikowani fachowcy zajmujący się regeneracją turbosprężarek

Bardzo ważna zaleta naszej pracowni to grupa wykwalifikowanych mechaników specjalizujących się w turbinach. Potrafimy doskonale poradzić sobie z nawet niezwykle skomplikowanymi zadaniami, ponieważ zatrudniamy fachowców posiadających stosowne kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe.

Innowacyjne wyposażenie do różnorodnych zadań powiązanych z regeneracją

Jeśli mowa o naszych mocnych stronach, dysponujemy również nowoczesnym wyposażeniem. Użytkowane przez nas sprzęty i narzędzia są wykorzystywane do rozkładania, wyważania, czyszczenia oraz naprawy. W ten sposób potrafimy precyzyjnie regenerować turbosprężarki przywracając im praktycznie 100% początkowej sprawności.

Nowoczesne prace objęte gwarancją

Regeneracja turbin jest o wiele lepszym wyborem niż kupno chińskich lub używanych elementów charakteryzujących się niską jakością. Nasze działania są objęte gwarancją. Innymi słowy turbina będzie działać prawidłowo przez wiele kilometrów. Usługa ta jest o wiele bardziej opłacalna i dużo tańsza niż kupno nowej turbiny za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK PIĄTEK

Telefon: 503 010 085

regeneracja turbosprężarek
5/5 - (1 vote)