NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN PACANÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI PACANÓW

Telefon: 503 010 085

Uszkodzenie turbosprężarki to poważna awaria, która może doprowadzić do wielu innych poważnych i kosztownych problemów. Jednostki napędowe z wadliwymi turbinami spalają więcej paliwa, emitują więcej spalin, pracują nierówno, spada ich moc i wyczuwalne jest szarpanie w czasie jazdy. Dodatkowo mogą pojawić się trudności z uruchomieniem samochodu. W przypadku uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem.

Porządna regeneracja turbosprężarek Pacanów – profesjonalne wykonywanie zleceń

Producenci turbin produkują swoje podzespoły tak, aby były w stanie wytrzymać nawet bardzo duże przebiegi. Niestety często użytkownicy źle eksploatują pojazdy oraz zaniedbują serwis czy też wymianę oleju. To wszystko wpływa negatywnie na stan turbin. Podzespoły te pracują pod dużym obciążeniem, w wysokich temperaturach i posiadają sporo elementów wrażliwych na uszkodzenia.

Oferujemy porządne usługi związane z regeneracją turbosprężarek, które zostały uszkodzone lub zużyte. Doskonale radzimy sobie ze standardowymi oraz poważniejszymi awariami. Nasi pracownicy potrafią przywrócić sprawne funkcjonowanie turbin na wiele kilometrów.

Najważniejsze mocne strony naszej firmy

Nasza oferta charakteryzuje się wieloma istotnymi atutami. Zleceniodawcy z Pacanowa, okolic i całego kraju mają dostęp do obsługi drogą wysyłkową. Przyjmujemy oraz odsyłamy turbiny pocztą lub kurierem. W magazynie posiadamy też sporo podzespołów po regeneracji, więc czas oczekiwania na sprawne elementy nie jest długi.

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy korzystający z innowacyjnego zaplecza technicznego. Wszystkie zadania są realizowane zgodnie z wymogami klientów oraz technologią producentów turbin. Dodatkowo oferujemy gwarancję na regenerowane przez nas części.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK PACANÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)