NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN OŻARÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI OŻARÓW

Telefon: 503 010 085

W wyniku uszkodzenia samochodowej turbosprężarki, może dojść do różnych poważniejszych awarii i problemów. Silnik w takim przypadku pracuje nierówno, pojazd emituje nadmierną ilość spalin i zużywa za dużo paliwa. Pojawiają się również problemy z uruchamianiem auta, szarpaniem w czasie jazdy i spadkiem mocy. Gdy w Twoim pojeździe pojawią się problemy z turbosprężarką, nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty!

Skuteczna regeneracja turbosprężarek Ożarów i nie tylko

Istnieją różne problemy związane ze zużytymi i uszkodzonymi turbosprężarkami. Części te zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymywać przebiegi rzędu kilkuset tysięcy kilometrów. Posiadają one jednak sporo wrażliwych elementów (np. wirnik) i pracują z dużą prędkością, w wysokich temperaturach, które przyczyniają się do zużycia i awarii.

W naszej ofercie dostępne są usługi z zakresu efektywnego naprawiania zużytych lub uszkodzonych turbosprężarek. Radzimy sobie doskonale nie tylko z typowymi, ale również z trudniejszymi awariami. Nasi fachowcy potrafią więc przywrócić pełną sprawność turbiny na długi czas.

Czemu nasza oferta jest godna uwagi?

Oferta naszej firmy charakteryzuje się wieloma ważnymi zaletami. Klienci z Ożarowa i całej Polski mogą wysłać nam uszkodzone lub zużyte turbiny. W magazynach posiadamy wiele części po regeneracji, które możemy od razu odesłać do klienta. Skraca to czas oczekiwania na sprawny komponent to absolutnego minimum.

W naszej pracowni zatrudnieni są fachowcy mogący się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz nowoczesnym sprzętem wykorzystywanym do diagnozy, naprawy i testowania turbin. Przekłada się to na najwyższą możliwą jakość usług. Regeneracja jest wielokrotnie tańsza od kupna nowej turbosprężarki, a nasze działania są dodatkowo objęte gwarancją.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK OŻARÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)