NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN OTWOCK

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI OTWOCK

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią specjalizującą się w szeroko pojętym wsparciu z zakresu renowacji turbin. Są to podzespoły wpływające w niezwykle istotny sposób na osiągi i efektywne działanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek prowadzą do znacznego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa i innych nieprawidłowości. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Renowacja turbosprężarek Otwock – podstawowe mocne strony naszej firmy

Z pewnością dobrze jest skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość oraz skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie perfekcyjnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi uszkodzeniami.

Do grupy naszych kluczowych zalet zalicza się również innowacyjne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnymi turbosprężarkami i ich wadami.

Naprawa turbin Otwock – jak wygląda ta usługa?

Oferowana przez nas usługa regeneracji turbin dzieli się na kilka podstawowych etapów:

1. Demontaż podzespołu na części pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich części.
3. Kontrola komponentów pod względem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych elementów na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej usługi jest przywrócenie pierwotnej niezawodności turbiny. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez dużo kilometrów.

Czemu powinno się wybrać ofertę naszej firmy?

Za sprawą renowacji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż kupno niepewnych części zamiennych z rynku chińskiego albo używanych turbin.

Dysponujemy różnymi zregenerowanymi turbinami. W wielu przypadkach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Otwocka i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK OTWOCK

Telefon: 503 010 085

4.5/5 - (2 votes)