NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN ORZESZE

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI ORZESZE

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu pod względem renowacji turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w bardzo ważny sposób na osiągi oraz właściwe funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia oraz wady turbosprężarek doprowadzają do znacznego pogorszenia przyspieszenia, większego spalania paliwa oraz pozostałych kłopotów. Dzięki nam można odzyskać sprawne funkcjonowanie takich elementów.

Renowacja turbosprężarek Orzesze – podstawowe zalety naszej pracowni

Z pewnością powinno się skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na doskonałą jakość i skuteczność zrealizowanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących szeroką wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie perfekcyjnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi uszkodzeniami.

Do grupy naszych kluczowych atutów zalicza się również innowacyjne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnostyki, oczyszczania i szeroko pojętej naprawy. W ten sposób radzimy sobie świetnie z różnorodnymi mechanizmami i ich wadami.

Regeneracja turbin Orzesze – jak wygląda ta usługa?

Wykonywana przez nas usługa naprawy turbosprężarek dzieli się na kilka podstawowych etapów:

1. Demontaż podzespołu na czynniki pierwsze.
2. Czyszczenie oraz piaskowanie wszystkich części.
3. Kontrola komponentów pod kątem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych części na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej pracy jest przywrócenie początkowej sprawności turbiny. Będzie ona działać prawidłowo przez wiele kilometrów.

Dlaczego warto wybrać ofertę naszej pracowni?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w wielu przypadkach jest to lepsza opcja niż nabycie niepewnych zamienników z rynku azjatyckiego albo używanych turbin.

Dysponujemy wieloma turbosprężarkami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Orzesza i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK ORZESZE

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)