NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN OLSZTYN

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI OLSZTYN

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wsparciu z zakresu naprawy turbin. Są to komponenty wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi i efektywne działanie silnika. Ewentualne zniszczenia i awarie turbosprężarek doprowadzają do znacznego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa i innych kłopotów. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Naprawa turbosprężarek Olsztyn – istotne atuty naszej firmy

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość i efektywność zrealizowanych napraw. Naszą kluczową zaletą jest oczywiście zespół fachowców dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie perfekcyjnie z tradycyjnymi i bardziej skomplikowanymi uszkodzeniami.

Do grupy naszych ważnych atutów zalicza się również fachowe wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, oczyszczania i kompleksowej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnymi turbosprężarkami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbosprężarek Olsztyn – jak wygląda ta usługa?

Wykonywana przez nas usługa regeneracji turbin dzieli się na kilka kluczowych etapów:

1. Rozłożenie turbiny na części pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich elementów.
3. Kontrola części pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych komponentów na nowe pozyskiwane od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbiny i jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Efektem końcowym naszego działania jest przywrócenie początkowej sprawności turbosprężarki. Będzie ona funkcjonować bezproblemowo przez sporo kilometrów.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Dzięki renowacji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. Znacznie lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż nabycie niskiej jakości części zamiennych z rynku azjatyckiego albo używanych turbosprężarek.

Dysponujemy wieloma turbosprężarkami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc dostępne od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Olsztyna i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK OLSZTYN

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)