NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN NOWA RUDA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI NOWA RUDA

Telefon: 503 010 085

Zużycie lub uszkodzenie turbosprężarki jest problematyczną awarią mogącą wywołać kolejne usterki i związane z nimi koszty. Niesprawne turbosprężarki prowadzą do zwiększenia zużycia paliwa, emisji szkodliwych spalin oraz wpływają niekorzystnie na pracę czy też uruchamianie silnika. Gdy dojdzie do zużycia albo uszkodzenia turbosprężarki, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Bezproblemowa regeneracja turbosprężarek Nowa Ruda – skorzystaj z naszej oferty

Firmy produkujące turbosprężarki używają różnych rozwiązań nakierowanych na zapewnienie długotrwałej niezawodności wytwarzanym podzespołom. Zwykle problem stanowi zaniedbanie serwisu olejowego, obciążanie turbosprężarki złym stylem jazdy, itp. Trzeba pamiętać, że turbiny są podatne na uszkodzenia, ze względu na wysokie temperatury i duże przeciążenia.

Zajmujemy się skuteczną regeneracją zużytych oraz uszkodzonych turbosprężarek. Członkowie naszego personelu skutecznie usuwają typowe oraz bardziej skomplikowane usterki. Turbiny po regeneracji ponownie działają prawidłowo na dużych przebiegach.

Istotne mocne strony naszej pracowni

Stworzyliśmy ofertę charakteryzującą się wieloma zaletami. Klienci naszej firmy z Nowej Rudy i innych polskich miast mogą liczyć na bezproblemową i skuteczną obsługę wysyłkową. Odbieramy, a także wysyłamy turbosprężarki do zleceniodawców drogą pocztową czy też kurierską. Na stanie posiadamy mnóstwo turbin po regeneracji, które bez zbędnego oczekiwania dostarczamy naszym klientom w miejsce uszkodzonych elementów.

Zatrudniamy specjalistów mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Korzystają oni z porządnego zaplecza technicznego. Takie usługi są wykonywane zgodnie z wymogami klientów i technologią producentów turbosprężarek oraz są objęte gwarancją.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK NOWA RUDA

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)