NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN LUBAŃ

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI LUBAŃ

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy zespołem profesjonalistów wykonujących usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek w Lubaniu i innych zakątkach Polski. Potrafimy bezproblemowo naprawiać standardowe oraz trudniejsze awarie. Naszą ofertę przygotowaliśmy dla różnych zleceniodawców, takich jak:

– firmy transportowe,
– inne firmy i podmioty,
– osoby prywatne,
– autoryzowane serwisy pojazdów,
– niezależne warsztaty samochodowe.

Czemu dobrze jest wybrać regenerację turbosprężarek?

Pracownicy naszej firmy zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość i efektywność regeneracji. Zlecenia wykonują wyłącznie wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy, którzy używają innowacyjnego zaplecza technicznego. Te atuty pozwalają na zapewnienie skutecznej likwidacji nawet bardzo skomplikowanych usterek.

Kupno nowej turbosprężarki to koszt na poziomie kilku-kilkunastu tysięcy złotych. Za sprawą naszych usług można odzyskać w pełni sprawną turbinę w zamian za kilkaset złotych opłaty. Nasze usługi są objęte gwarancją, więc naprawiona część będzie działać prawidłowo przez wiele kilometrów.

Specjalistyczna regeneracja turbosprężarek Lubań – skorzystaj z naszej oferty!

Zapraszamy zainteresowane  osoby i firmy do przyjazdu do naszej pracowni lub kontaktu drogą telefoniczną. Zapewniamy wysyłkową obsługę na rzecz klientów z Lubania i całego kraju. Posiadamy na stanie sporo turbin po regeneracji, ale zapewniamy krótki czas oczekiwania nawet wówczas, gdy jedyną opcją jest szybka i dokładna naprawa otrzymanej części.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK LUBAŃ

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)