NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN ŁAGÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI ŁAGÓW

Telefon: 503 010 085

Istnieje wiele objawów mogących świadczyć o problemach z turbosprężarką. Chodzi tutaj między innymi o spadek mocy silnika, nadmierne spalanie paliwa, jasny dym z rury wydechowej, problemy z uruchomieniem pojazdu czy też szarpanie w czasie jazdy. Zakup nowej turbosprężarki to bardzo duży wydatek. Na szczęście dzięki nam możesz odzyskać sprawny element bez ogromnych wydatków.

Profesjonalne wykonywanie zleceń

Oferowana przez nas regeneracja turbosprężarek jest wykonywana przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Oto nasze najważniejsze zalety:

– precyzyjna realizacja zleceń,
– szybka wysyłka zregenerowanych turbin,
– gwarancja na usługi regeneracji,
– obsługa wysyłkowa dla klientów z Łagowa i całego kraju,
– wielokrotnie niższy koszt w porównaniu z zakupem nowej turbosprężarki.

Ekonomiczna i bardzo rozsądna opcja

Kupno nowej turbiny to poważne obciążenie budżetu kierowcy. W nowszych pojazdach turbiny mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy zł. Niektórzy chcą oszczędzić i kupują niskiej jakości części alternatywne produkcji azjatyckiej albo używane podzespoły z niepewnych źródeł. Zwykle ich jakość jest niska i po krótkim czasie mogą pojawić się kolejne awarie oraz związane z nimi koszty.

Dobrą wiadomością jest to, że nasza usługa regeneracji jest świetną alternatywą dla wspomnianych wyżej pomysłów. Po wykonanej regeneracji, turbosprężarki działają bezproblemowo przez długi czas. Oferujemy gwarancję na nasze usługi regeneracyjne, które kosztują wielokrotnie mniej niż zakup nowego podzespołu.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK ŁAGÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)