NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KUNÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KUNÓW

Telefon: 503 010 085

Oferta przygotowana przez nasz serwis obejmuje skuteczne usługi związane z regeneracją turbosprężarek w Kunowie i okolicznych miejscowościach. Skutecznie realizujemy standardowe oraz bardziej złożone zlecenia naprawcze. Z naszą firmą współpracują następujące grupy klientów:

– firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa,
– klienci indywidualni,
– autoryzowane serwisy i niezależne warsztaty.

Dlaczego regeneracja turbosprężarki to rozsądny pomysł?

Należy pamiętać o tym, że w każdym przypadku wykonujemy naprawy z dbałością o ich optymalną jakość, jak również efektywność. Wszystkie zadania są realizowane przez wykwalifikowanych fachowców korzystających z innowacyjnego zaplecza technicznego. Atuty te przekładają się na bezproblemową likwidację awarii niezależnie od jej typu oraz stopnia skomplikowania.

Zakup nowej turbosprężarki to duże obciążenie dla budżetu, które oznacza potrzebę wydania nawet kilkunastu tysięcy złotych (cena zależy od marki i modelu auta oraz rodzaju i modelu turbiny). Dzięki naszym usługom można zaoszczędzić bardzo sporo i przywrócić praktycznie początkową sprawność turbosprężarki. Regenerowane przez nas części charakteryzują się wieloletnią niezawodnością oraz są objęte gwarancją.

Regeneracja turbosprężarek Kunów – wybierz nas!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty osobiście w pracowni lub po kontakcie telefonicznym. Oferujemy wysyłkową obsługę klientów. Wadliwe turbosprężarki przyjmujemy drogą kurierską lub pocztową i w taki sam sposób odsyłamy sprawne podzespoły do klientów. W magazynie posiadamy wiele typów i modeli turbin, które już przeszły regenerację, więc bardzo często czas oczekiwania na sprawną część jest najkrótszy jak to tylko możliwe.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KUNÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)