NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KOSTRZYN

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KOSTRZYN

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wsparciu z zakresu renowacji turbosprężarek. Są to komponenty wpływające w niezwykle kluczowy sposób na osiągi oraz prawidłowe działanie silnika. Ewentualne uszkodzenia i awarie turbosprężarek doprowadzają do znacznego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa i innych kłopotów. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie turbosprężarek.

Naprawa turbosprężarek Kostrzyn – istotne atuty naszej firmy

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość oraz efektywność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest rzecz jasna zespół fachowców dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi zdolnościami. Znają oni różne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie perfekcyjnie ze standardowymi i bardziej złożonymi usterkami.

Do grona naszych ważnych zalet zalicza się również fachowe wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, oczyszczania i szeroko pojętej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnorodnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Regeneracja turbosprężarek Kostrzyn – na czym polega ta usługa?

Wykonywana przez nas usługa regeneracji turbosprężarek dzieli się na kilka podstawowych etapów:

1. Rozłożenie podzespołu na części pierwsze.
2. Czyszczenie oraz piaskowanie wszystkich części.
3. Sprawdzanie części pod względem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych elementów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszego działania jest odzyskanie początkowej sprawności turbiny. Będzie ona funkcjonować bezproblemowo przez sporo kilometrów.

Czemu warto wybrać ofertę naszej pracowni?

Za sprawą renowacji turbiny, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w większości przypadków jest to lepsza opcja niż zakup niskiej jakości części zamiennych z rynku chińskiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi turbinami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zamawiających z Kostrzyna i całego kraju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KOSTRZYN

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)