NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KOŚCIAN

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KOŚCIAN

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym wsparciu z zakresu renowacji turbin. Są to komponenty wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi i prawidłowe działanie silnika. Ewentualne zniszczenia oraz awarie turbosprężarek doprowadzają do sporego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz innych problemów. Dzięki nam można odzyskać sprawne funkcjonowanie takich elementów.

Regeneracja turbosprężarek Kościan – podstawowe atuty naszej pracowni

Z pewnością powinno się skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na doskonałą jakość oraz skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie idealnie ze standardowymi i bardziej złożonymi usterkami.

Do grupy naszych ważnych zalet zalicza się również fachowe wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnymi mechanizmami i ich wadami.

Naprawa turbosprężarek Kościan – na czym polega ten proces?

Realizowana przez nas usługa regeneracji turbin dzieli się na parę kluczowych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na części pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich elementów.
3. Kontrola części pod kątem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych elementów na nowe pozyskiwane od profesjonalnych dostawców.
5. Złożenie turbosprężarki oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszej pracy jest odzyskanie początkowej niezawodności turbiny. Będzie ona funkcjonować bezproblemowo przez dużo kilometrów.

Dlaczego powinno się wybrać naszą ofertę?

Za sprawą renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niewielkim kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza naprawa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż zakup niskiej jakości zamienników z rynku azjatyckiego lub używanych turbosprężarek.

Dysponujemy różnymi naprawionymi turbosprężarkami. W wielu przypadkach są więc oferowane od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową klientów z Kościana i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KOŚCIAN

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)