NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KLIMONTÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KLIMONTÓW

Telefon: 503 010 085

W skład naszej oferty wchodzą fachowo realizowane usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek w Klimontowie i regionie. Potrafimy bez problemów likwidować zwykłe oraz bardziej kompleksowe awarie takich podzespołów. Zapraszamy do współpracy następujących zleceniodawców:

– przedsiębiorstwa transportowe i firmy reprezentujące inne branże,
– osoby prywatne,
– niezależne warsztaty i serwisy autoryzowane (ASO).

Czemu warto zdecydować się na regenerację turbosprężarki?

Przede wszystkim pracownicy naszej firmy dbają o wysoką jakość, jak również skuteczność wykonywanych napraw. Wszystkie zlecenia są wykonywane przez specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje i korzystających z nowoczesnych narzędzi oraz sprzętów. Są to istotne atuty przekładające się na efektywne usuwanie awarii niezależnie od ich rodzaju i poziomu trudności.

Kupno nowej turbosprężarki, w zależności od modelu auta, to wydatek sięgający nawet poziomu kilkunastu tysięcy złotych. Za sprawą naszych usług, klienci mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy i odzyskać początkową niezawodność turbiny. Turbosprężarki po naszej regeneracji pracują bezproblemowo przez wiele kilometrów. Udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek Klimontów – zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w serwisie lub po rozmowie telefonicznej. Zapewniamy wysyłkową obsługę naszych klientów. Uszkodzone turbosprężarki można wysłać do nas pocztą lub kurierem i w taki sam sposób naprawione podzespoły trafiają do klientów. Na stanie mamy wiele turbin już po regeneracji, więc często możemy od razu odesłać sprawny podzespół.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KLIMONTÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)