NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KĘTY

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KĘTY

Telefon: 507 944 055

Jesteśmy pracownią wyspecjalizowaną w szeroko pojętym wsparciu z zakresu renowacji turbin. Są to podzespoły wpływające w bardzo kluczowy sposób na osiągi i właściwe funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek prowadzą do dużego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa i innych problemów. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Renowacja turbosprężarek Kęty – najważniejsze atuty naszej pracowni

Z pewnością warto skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość i efektywność przeprowadzanych napraw. Naszą istotną zaletą jest rzecz jasna zespół profesjonalistów dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie perfekcyjnie z tradycyjnymi i bardziej złożonymi usterkami.

Do grona naszych istotnych zalet zalicza się również fachowe wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnozowania, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnorodnymi turbosprężarkami i ich wadami.

Regeneracja turbin Kęty – jak wygląda ta usługa?

Realizowana przez nas działalność pod kątem naprawy turbosprężarek dzieli się na parę podstawowych etapów:

1. Rozłożenie turbiny na części pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich komponentów.
3. Kontrola elementów pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych elementów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Montaż turbiny i jej wyważenie.
6. Testy końcowe.

Efektem końcowym naszej usługi jest odzyskanie pierwotnej efektywności turbosprężarki. Będzie ona działać bezproblemowo przez dużo kilometrów.

Czemu powinno się wybrać ofertę naszej firmy?

Dzięki renowacji turbiny, można przywrócić jej działanie niewielkim kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza regeneracja jest objęta gwarancją i w wielu przypadkach jest to lepsza opcja niż kupno niepewnych części zamiennych z rynku chińskiego lub używanych turbin.

Dysponujemy wieloma zregenerowanymi turbinami. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Kętów i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KĘTY

Telefon: 507 944 055

regeneracja turbo
5/5 - (1 vote)