NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KAZIMIERZA WIELKA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KAZIMIERZA WIELKA

Telefon: 503 010 085

Silnik Twojego samochodu traci moc? Z rury wydechowej wydobywa się jasny dym? A może auto spala za dużo paliwa? Prawdopodobnie doszło do zużycia lub uszkodzenia turbosprężarki w Twoim pojeździe. Dobrą wiadomością jest to, że w wielu przypadkach możesz uniknąć kosztownej wymiany części na nową, ponieważ turbiny da się naprawić. Oferta naszej firmy obejmuje właśnie takie fachowe działania z zakresu regeneracji turbosprężarek.

Fachowe usługi wykonywane przez specjalistów

Wszystkie zlecenia z zakresu regeneracji turbosprężarek wykonują nasi doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy. Oferta naszej firmy charakteryzuje się poniższymi zaletami:

– wysoka dokładność działania,
– krótki czas oczekiwania na zregenerowane części,
– gwarancja na turbosprężarki po regeneracji,
– wysyłkowa obsługa klientów,
– ekonomiczne rozwiązanie tańsze niż zakup nowej turbiny.

Doskonała alternatywa dla turbosprężarek z niepewnych źródeł

Zakup nowej turbosprężarki, w zależności od jej typu oraz marki i modelu pojazdu, wiąże się z wydatkiem rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dlatego często kierowcy zastanawiają się nad kupnem tańszych chińskich części, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Innym złym pomysłem jest zakup używanych turbosprężarek, których stan nie jest znany kupującemu. Może to doprowadzić do kolejnych awarii wiążących się z ponoszeniem dalszych kosztów.

Nasza oferta jest świetną alternatywą dla wspomnianych wyżej opcji. Turbiny po regeneracji odzyskują swoją sprawność na długi czas, a usługa jest tańsza i pewniejsza niż kupno nowych albo używanych i nieznanych części. Ponadto nasze usługi są objęte gwarancją.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KAZIMIERZA WIELKA

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)