NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

Telefon: 507 944 055

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wsparciu pod względem renowacji turbosprężarek. Są to elementy wpływające w bardzo ważny sposób na osiągi oraz właściwe działanie silnika. Ewentualne zniszczenia i awarie turbosprężarek prowadzą do znacznego osłabienia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa i pozostałych kłopotów. Dzięki naszej pomocy można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Renowacja turbosprężarek Kalwaria Zebrzydowska – najważniejsze mocne strony naszej firmy

Z pewnością warto skorzystać z naszych usług, ze względu na doskonałą jakość oraz efektywność zrealizowanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi umiejętnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie świetnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi awariami.

Do grona naszych ważnych atutów można zaliczyć również profesjonalne wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, czyszczenia i kompleksowej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie doskonale z różnorodnymi częściami i ich uszkodzeniami.

Naprawa turbin Kalwaria Zebrzydowska – na czym polega ta usługa?

Wykonywana przez nas usługa regeneracji turbosprężarek dzieli się na kilka najważniejszych etapów:

1. Demontaż turbosprężarki na części pierwsze.
2. Czyszczenie i piaskowanie wszystkich komponentów.
3. Sprawdzanie komponentów pod kątem uszkodzeń i stanu technicznego.
4. Wymiana wadliwych komponentów na nowe pozyskiwane od sprawdzonych dostawców.
5. Złożenie turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszego działania jest odzyskanie pierwotnej niezawodności turbosprężarki. Będzie ona działać prawidłowo przez wiele kilometrów.

Czemu powinno się wybrać ofertę naszej pracowni?

Za sprawą regeneracji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niewielkim kosztem. Znacznie lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką skuteczną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową turbinę. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż nabycie niepewnych zamienników z rynku chińskiego lub używanych turbin.

Dysponujemy różnymi podzespołami po regeneracji. W wielu sytuacjach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zleceniodawców z Kalwarii Zebrzydowskiej i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

Telefon: 507 944 055

regeneracja turbo
5/5 - (1 vote)