NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN KALETY

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI KALETY

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych klientów do korzystania z naszych działań z zakresu renowacji turbosprężarek. Potrafimy skutecznie radzić sobie z różnymi typami turbosprężarek. Nasze wsparcie kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firmowych dysponujących samochodami wyposażonymi w tego typu podzespoły.

Regeneracja turbin Kalety – mocne strony naszej firmy

Przede wszystkim gwarantujemy doskonałą skuteczność napraw oraz bezproblemowe działanie naprawionych turbin przez wiele kilometrów. Uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Było to możliwe dzięki naszym istotnym zaletom.

Wyspecjalizowani fachowcy trudniący się regeneracją turbosprężarek

Bardzo ważna zaleta naszego serwisu to zespół wykwalifikowanych mechaników specjalizujących się w turbinach. Potrafimy świetnie poradzić sobie z nawet bardzo skomplikowanymi zadaniami, ponieważ zatrudniamy fachowców posiadających wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe.

Porządny sprzęt do diagnostyki i naprawy

Jeśli mowa o naszych mocnych stronach, dysponujemy też nowoczesnym wyposażeniem. Posiadane przez nas urządzenia i narzędzia są przeznaczone do demontażu, wyważania, czyszczenia oraz naprawy. W ten sposób potrafimy dokładnie naprawiać turbosprężarki przywracając im prawie 100% pierwotnej sprawności.

Profesjonalne usługi objęte gwarancją

Regeneracja turbin jest o wiele lepszym wyborem niż kupno chińskich lub używanych części charakteryzujących się słabą jakością. Nasze działania są objęte gwarancją. Innymi słowy turbina będzie funkcjonować bezproblemowo przez wiele kilometrów. Usługa ta jest znacznie bardziej opłacalna i dużo tańsza niż zakup nowej turbosprężarki za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy zł.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK KALETY

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)