NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN JASTROWIE

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI JASTROWIE

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy pracownią specjalizującą się w kompleksowym wsparciu pod względem renowacji turbosprężarek. Są to elementy wpływające w niezwykle ważny sposób na osiągi i właściwe funkcjonowanie jednostki napędowej. Ewentualne uszkodzenia oraz awarie turbosprężarek prowadzą do dużego osłabienia przyspieszenia, większego spalania paliwa i innych nieprawidłowości. Dzięki nam można przywrócić sprawne działanie takich komponentów.

Regeneracja turbosprężarek Jastrowie  – kluczowe atuty naszej firmy

Z pewnością powinno się skorzystać z naszego wsparcia, ze względu na wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących obszerną wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi zdolnościami. Znają oni zróżnicowane typy i konstrukcje turbin oraz radzą sobie świetnie ze standardowymi i bardziej skomplikowanymi usterkami.

Do grona naszych kluczowych zalet można zaliczyć również nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy przyrządami do diagnostyki, czyszczenia i kompleksowej naprawy. W ten sposób radzimy sobie doskonale z różnorodnymi częściami i ich wadami.

Naprawa turbin Jastrowie – na czym polega ten proces?

Proponowana przez nas usługa naprawy turbin dzieli się na parę najważniejszych etapów:

1. Rozłożenie turbosprężarki na części pierwsze.
2. Oczyszczanie oraz piaskowanie wszystkich elementów.
3. Sprawdzanie części pod względem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana uszkodzonych części na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Montaż turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Rezultatem naszej pracy jest odzyskanie pierwotnej sprawności turbiny. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez wiele kilometrów.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Dzięki regeneracji turbosprężarki, można przywrócić jej działanie niewielkim kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na taką efektywną usługę niż nawet kilka-kilkanaście tysięcy złotych na nowy podzespół. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż zakup niskiej jakości części zamiennych z rynku chińskiego lub używanych turbin.

Dysponujemy różnymi zregenerowanymi podzespołami. W wielu przypadkach są więc oferowane od ręki. Oferujemy obsługę wysyłkową zamawiających z Jastrowia i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK JASTROWIE

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)