NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN IMIELIN

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI IMIELIN

Telefon: 503 010 085

Serdecznie zachęcamy wszystkich zmotoryzowanych usługobiorców do korzystania z naszych działań z zakresu naprawy turbosprężarek. Jesteśmy w stanie efektywnie radzić sobie z wieloma typami turbin. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firmowych dysponujących pojazdami wyposażonymi w takie podzespoły.

Renowacja turbin Imielin – atuty naszej pracowni

Przede wszystkim gwarantujemy doskonałą efektywność napraw oraz prawidłowe działanie zregenerowanych turbin przez mnóstwo kilometrów. Zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Było to możliwe dzięki naszym kluczowym zaletom.

Wyspecjalizowani pracownicy trudniący się regenerowaniem turbosprężarek

Kluczowa zaleta naszego serwisu to zespół wykwalifikowanych fachowców specjalizujących się w turbinach. Jesteśmy w stanie doskonale poradzić sobie z nawet bardzo skomplikowanymi zleceniami, ponieważ zatrudniamy specjalistów posiadających właściwe kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Innowacyjne wyposażenie to podstawa!

Jeśli mowa o naszych zaletach, dysponujemy też nowoczesnym wyposażeniem. Użytkowane przez nas sprzęty i narzędzia są przeznaczone do rozkładania, wyważania, czyszczenia oraz naprawy. Dzięki temu potrafimy dokładnie naprawiać turbosprężarki przywracając im prawie 100% początkowej sprawności.

Nowoczesne usługi objęte gwarancją

Regeneracja turbin jest znacznie lepszym wyborem niż kupno azjatyckich lub używanych elementów charakteryzujących się wątpliwą jakością. Nasze usługi są objęte gwarancją. Oznacza to, że turbina będzie działać prawidłowo przez wiele kilometrów. Usługa ta jest znacznie bardziej opłacalna i dużo mniej kosztowna niż zakup nowej turbiny za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK IMIELIN

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)