NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN GÓRA

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI GÓRA

Telefon: 503 010 085

Jeśli w Twoim pojeździe doszło do zużycia lub uszkodzenia turbosprężarki, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pracowni. Obejmuje ona skuteczne usługi z zakresu regeneracji podzespołów tego typu. Po skutecznej naprawie, takie części odzyskują sprawne działanie na wiele kilometrów. Posiadamy sporo zalet sprawiających, że nasza firma jest godna zaufania.

Odpowiednie doświadczenie pracowników to podstawa

W naszej pracowni usługi wykonują fachowcy mogący się pochwalić odpowiednimi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Traktują oni swoją pracę jako pasję, dlatego perfekcyjnie przykładają się do wszystkich zleceń. Nasz personel świetnie zna różne rodzaje turbin oraz ich awarie i metody naprawy.

Pracownicy naszej firmy mogą się pochwalić umiejętnościami związanymi z likwidacja standardowych oraz bardziej złożonych awarii turbosprężarek. Dzięki stosownej wiedzy, umiejętnościom, doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia wykonujemy precyzyjnie i szybko.

Fachowe zaplecze techniczne

Ważną sprawą jest nowoczesny sprzęt, który oddajemy do dyspozycji naszego personelu. Za jego sprawą możliwa jest diagnostyka, regeneracja oraz testowanie turbosprężarek. Udzielamy gwarancji na naprawione turbosprężarki. Koszt regeneracji jest dużo mniejszy w porównaniu z kupnem nowego elementu tego rodzaju.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK GÓRA

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)