NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN DALESZYCE

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI DALESZYCE

Telefon: 503 010 085

Uszkodzenie lub zużycie turbosprężarki to poważna awaria prowadząca do wielu istotnych problemów. Przykładem może być nierówna praca jednostki napędowej, generowanie zbyt dużej ilości spalin albo nadmierne zużycie paliwa. Auto w czasie jazdy może szarpać, tracić moc, a także mogą pojawić się kłopoty z jego uruchomieniem. Jeśli zauważysz problemy mogące świadczyć o awarii turbiny nie trać czasu i skorzystaj z oferty naszej pracowni!

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek Daleszyce i okoliczne miejscowości

Turbosprężarki, zdaniem producentów, powinny wytrzymywać przebiegi rzędu kilkuset tysięcy kilometrów. Niestety błędy użytkowników, zaniedbania z zakresu serwisu i wymiany części oraz płynów eksploatacyjnych (w szczególności oleju) powodują, że żywotność turbosprężarek znacznie się skraca. Posiadają one sporo wrażliwych elementów i działają pod dużymi obciążeniami i w ogromnych temperaturach.

Nasza oferta obejmuje porządnie wykonywane usługi obejmujące skuteczną naprawę zużytych albo uszkodzonych turbosprężarek samochodowych. Potrafimy świetnie poradzić sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi awariami. Pracownicy naszej firmy przywracają sprawność turbin na wiele tysięcy kilometrów.

Dlaczego my?

Przygotowaliśmy ofertę, która posiada wiele istotnych atutów. Nasi klienci z Daleszyc, okolic oraz całej Polski, mają możliwość wysyłania uszkodzonych podzespołów. W naszych magazynach znajduje się sporo części po regeneracji, które wysyłamy do klientów w miejsce wadliwych (jeśli nie posiadamy takiej samej turbiny, wówczas jest ona odsyłana dopiero po naprawie). Oznacza to, że najczęściej czas oczekiwania na część obejmuje tylko czas świadczenia usługi kurierskiej.

W naszym warsztacie pracują specjaliści posiadający doskonałe kwalifikacje oraz innowacyjne zaplecze techniczne wykorzystywane do naprawy, diagnozy i testowania turbosprężarek. Nic więc dziwnego, że klienci mogą liczyć na wysoką jakość naszego wsparcia. Regeneracja to usługa znacznie tańsza w porównaniu z zakupem nowej turbiny. Ponadto udzielamy gwarancji na świadczone przez nas usługi.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK DALESZYCE

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)