NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK – REGENERACJA TURBIN CZARNKÓW

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

TURBOSPRĘŻARKI CZARNKÓW

Telefon: 503 010 085

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wsparciu z zakresu renowacji turbin. Są to komponenty wpływające w bardzo istotny sposób na osiągi i właściwe funkcjonowanie silnika. Ewentualne uszkodzenia i wady turbosprężarek doprowadzają do dużego pogorszenia przyspieszenia, zwiększonego spalania paliwa oraz pozostałych problemów. Dzięki nam można przywrócić sprawne funkcjonowanie takich komponentów.

Renowacja turbosprężarek Czarnków – najważniejsze zalety naszej pracowni

Z pewnością powinno się skorzystać z naszych usług, ze względu na wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych napraw. Naszą ważną zaletą jest oczywiście zespół profesjonalistów dysponujących rozległą wiedzą, doświadczeniem oraz doskonałymi zdolnościami. Znają oni różnorodne typy i konstrukcje turbosprężarek oraz radzą sobie idealnie z tradycyjnymi i bardziej złożonymi usterkami.

Do grona naszych istotnych zalet zalicza się również fachowe wyposażenie. Dysponujemy urządzeniami do diagnostyki, czyszczenia i szeroko pojętej naprawy. Dzięki temu radzimy sobie świetnie z różnorodnymi turbosprężarkami i ich wadami.

Naprawa turbin Czarnków – jak wygląda ta usługa?

Realizowana przez nas usługa naprawy turbin dzieli się na kilka podstawowych etapów:

1. Demontaż podzespołu na czynniki pierwsze.
2. Czyszczenie oraz piaskowanie wszystkich elementów.
3. Sprawdzanie części pod kątem zniszczeń i stanu technicznego.
4. Wymiana zniszczonych komponentów na nowe pochodzące od profesjonalnych dostawców.
5. Złożenie turbiny oraz jej wyważenie.
6. Kontrole końcowe.

Efektem końcowym naszego działania jest przywrócenie pierwotnej efektywności turbosprężarki. Będzie ona funkcjonować prawidłowo przez wiele kilometrów.

Czemu należy wybrać naszą ofertę?

Dzięki renowacji turbosprężarki, można przywrócić jej funkcjonowanie niedużym kosztem. O wiele lepiej jest przeznaczyć kilkaset złotych na tego typu skuteczną usługę niż nawet kilkanaście tysięcy złotych na nową część. Nasza usługa jest objęta gwarancją i w wielu sytuacjach jest to lepsza opcja niż kupno niepewnych zamienników z rynku chińskiego albo używanych turbin.

Dysponujemy wieloma naprawionymi podzespołami. W wielu sytuacjach są więc dostępne od ręki. Zapewniamy obsługę wysyłkową klientów z Czarnkowa i całej Polski.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK CZARNKÓW

Telefon: 503 010 085

5/5 - (1 vote)